Benim Konuşan Angela'm

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 429.1 MB
  • Version 4.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Outfit7
Benim Konuşan Angela'm mobil uygulaması sizlere heyecanlı bir mobil oyun deneyimi yaşatacaktır.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Benim Konuşan Angela'm mobil uygulamasında sevimli kedicikle eğlenceli vakitler geçireceksiniz. Sevimli Angela'nızı her gün süslü süslü giydirerek vakit geçirebilirsiniz. Angela'yı kendi sanal hayvanın olarak sahiplen ve ona masal gibi bir hayat sunmanın tadını çıkart.

Onun tarz sahibi bir şehir kediciği olarak yetişmesine yardımcı olmak tamamen sizlerin elindedir. Diş fırçalamadan, kıyafet alışverişine kadar kediciğin tüm hayatı senin elindedir. Bu eğlencenin bir parçası olabilirsiniz. Kendi zevkinize göre Angela'yı kişiselleştirebilirsiniz. Sanal hayvanınız sizlere eğlencenin kapısını açacaktır. 

Düzinelerce farklı renk, 8.100 farklı kombinasyon ve sonsuz yaratıcı özgürlüğünüzle Angela'yı süsleyebilirsiniz. Özel yeni kıyafetlerin kilidini aç, seviye atla, özel çıkartmalar topla, olağanüstü evini kişiselleştirerek kendi tarzınızı yaratın. Bunların hepsini, söylediğin her şeyi o klasik Angela tarzıyla tekrar ederken yapabilirsiniz. Çarpıcı anlarınızda Angela ile kendinize muhteşem bir zaman sunabilirsiniz. Oyunumuz sizlerin keyfi üzerine şekillenecek ve sizleri eğlendirecektir. 

Benim Konuşan Angela'm indir
DİĞER SÜRÜMLER